Mes – tai grupė kūrybingų, neįkainuojamą patirtį reklamos rinkoje sukaupusių, specialistų – dizainerių ir projektų vadovų. Žmonių, kuriuos vienija tikslas – įgyvendinti Jūsų norus ir pateisinti lūkesčius.

 

•  Grafinio dizaino ir stiliaus ekspertas – reklamos kampanijų koncepcijų generatorius ir estetikos manjakas, kūrybos vadovas. Žmogus, žinantis kas yra gražu, kaip pristatyti bet kokią reklaminę žinią, kaskart pažeriantis keletą kūrybinių scenarijų, taikliai komunikuojančių prekės ženklą bei išsiskiriančių originalumu.

 

•  Vizualios reklamos dizaineris – šiuolaikinių vizualios reklamos gamybos technologijų specialistas / išorinės reklamos dizaineris / 3D vizualizacijų maestro. Tūrinės raidės, iškabos, skydai, tentai, reklama ant transporto priemonių – tai nuolatiniai jo apmąstymų objektai. Su šiomis mintimis jis gulasi ir keliasi, todėl visada paruošia apgalvotus, realiai įgyvendinamus projektus: su detaliu technologinių sprendimų aprašymu, matmenimis ir principinėmis schemomis gamybai.

 

•  Spaudos darbų dizaineris – įvairiausių spaudos maketų kūrėjas / aštrios plunksnos meistras ir klaviatūros virtuozas / grafinio dizaino žinovas. Žmogus paruošęs maketus ne vienam spausdintinės produkcijos europadėklui: didelės apimties katalogų, metinių ataskaitų, bukletų, plakatų, lankstinukų, skrajučių... Tikras profesionalas, dirbantis greitai, atsakingai ir kokybiškai.